Dieta Dukana Regime Dukan (France) Dukan Diet (United Kingdom) Dukan Diet (USA) Dieta Dukan (España) Dieta Dukan (Italia) Dukan Dieet (Nederlands) Dukan Diaet (Deutschland) Dukan Dieta (Brasil) Диета Дюкан (Россия)

Sekret - całkowicie GRATIS!

Sekret odchudzania doktora DukanaKażdy ogień, każde spalanie wymaga dobrego utlenienia.

Chcesz zwiększyć swoje możliwości oddechowe? W tym celu wypróbuj następującą technikę:

1- Połóż otwarte dłonie na klatce piersiowej po obu stronach mostka, pod piersiami, tak by końcówki palców środkowych, tworzących prostą linię, dotykały się.

2- Weź głęboki oddech, by napełnić płuca powietrzem. Klatka piersiowa się rozszerza, żebra się unoszą, a ręce lekko oddalają się od siebie. Następnie wydmuchaj powietrze, aż płuca zostaną opróżnione. Żebra znów się obniżą, a ręce zbliżą do siebie tak, że w końcu palce się dotkną.

3- Codziennie wykonuj 2 serie ćwiczeń po 10 powtórzeń przez cały czas trwania diety. Dzięki temu chudnięcie będzie przebiegało trochę łatwiej i w sposób bardziej płynny. Po pewnym czasie, np. po 15 dniach, pojemność oddechu automatycznie się zwiększy.

Jeżeli będziesz od czasu do czasu powtarzać ćwiczenie (2 tygodnie ćwiczeń co 3-4 miesiące), przyzwyczaisz się do głębszego oddechu, który będzie Ci towarzyszył nawet we śnie.