Dieta Dukana Regime Dukan (France) Dukan Diet (United Kingdom) Dukan Diet (USA) Dieta Dukan (España) Dieta Dukan (Italia) Dukan Dieet (Nederlands) Dukan Diaet (Deutschland) Dukan Dieta (Brasil) Диета Дюкан (Россия)

Historia dotycząca diety odchudzającej doktora Dukana Opowiedz Nam swoją historię odchudzania metodą Dukana: najlepsze historie będą publikowane raz na tydzień, a ich autorzy przez tydzień otrzymają tytuł VID-a - wyjątkowej i cenionej przez innych osoby (Very Important Dukanian). To świetny sposób, by nagrodzić Twój wysiłek, dzięki któremu udało Ci się osiągnąć właściwą wagę ciała przy pomocy naszej kuchni dietetycznej.

Wyślij nam historię swojego odchudzania! Zostań VID-em tygodnia!

Udało Ci się osiągnąć właściwą wagę ciała dzięki naszej diecie odchudzającej. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z całą Społecznością? Przyłącz się, podziel się swoją historią i zostań VID-em* tygodnia! Konkurs jest otwarty dla wszystkich.

Opowiedz nam o swoich doświadczeniach związanych z odchudzaniem metodą Dukana.

Aby wziąć udział w konkursie należy: wysłać do nas w formacie Word swoją historię odchudzania (około 40 linijek: w jaki sposób dowiedziałaś się o metodzie Dukana, co nasza dieta odchudzająca zmieniła w Twoim życiu, czy łatwo jest ją stosować, Twój ulubiony przepis, Twój sekret prowadzący do osiągnięcia właściwej wagi…).

Na końcu historii odchudzania dołącz wypełniony Kwestionariusz Dukana:

- Najbardziej lubię:
- Delektuję się:
- Moje ulubione ćwiczenie:
- Najpiękniejszy komplement:
- Co mnie podtrzymuje na duchu:
- Moja rada dla innych Dukanistów:

 

Do pliku Word dołącz co najmniej 2 ładne zdjęcia: przed i po diecie, przedstawiające proces utraty wagi. Zdjęcia muszą być dobrej jakości i musisz być na nich sam/-a. Wyślij wszystko mailem na adres: vid@dietdukan.pl

W temacie maila wpisz: MOJA HISTORIA ODCHUDZANIA.

Autorzy i autorki najlepszych historii będą przez tydzień wyróżnieni na naszej głównej stronie.

Nie zwlekaj, dołącz do nas i zostań VID-em* tygodnia!

 

regime Dukan pour Juste Poids à vie

Szukasz sposobu, by schudnąć w naturalny sposób? Dietetyk Pierre Dukan odkrywa swój sekret coachingu dietetycznego, dostosowany do potrzeb osób odchudzających się. Skorzystaj z gotowych narzędzi, by obliczyć swoją prawidłową wagę i z przepisów kuchni dietetycznej.