Dieta Dukana Regime Dukan (France) Dukan Diet (United Kingdom) Dukan Diet (USA) Dieta Dukan (España) Dieta Dukan (Italia) Dukan Dieet (Nederlands) Dukan Diaet (Deutschland) Dukan Dieta (Brasil) Диета Дюкан (Россия)

Aktualności

Dieta odchudzająca doktora Dukana Szanowni Państwo,

Pierre Dukan, znany francuski lekarz dietetyk opracował dietę odchudzającą składającą się z czterech faz. Są to faza ataku, naprzemienna, utrwalania i stabilizacji. Doktor Dukan ma 35-letnie doświadczenie w walce z otyłością i opublikował 27 książek przetłumaczonych na 14 języków, w tym bestseller „Nie potrafię schudnąć”.

W tej rubryce będziemy pisać o nowościach w diecie doktora Dukana.

W tym miesiącu uprzejmie informujemy o wizycie doktora Dukana w Polsce, w związku z jego konferencją prasową we wrześniu 2012 roku.


Jednocześnie uprzejmie zapraszamy na kurację odchudzającą do Maroka. Hotel Atlantic Palace to marokański riad położony 500 m od centrum Agadiru oraz od prywatnej plaży. Pokoje hotelu są przestronne i eleganckie, basen jest olbrzymi, goście mogą skorzystać również z talasoterapii, gdzie oferowane są zabiegi odchudzające. Goście hotelowi z pewnością docenią liczne restauracje, kasyno, night-club, bar latino, libański cabaret wraz ze spektaklem oraz pole golfowe. Hotel Atlantic Palace wraz z Pierre’em Dukanem proponują 2 zabiegi odchudzające, w tym jedne połączony z talasoterapią.

7-dniowa kuracja pozwoli zrzucić zbędne kilogramy.

Doktor Dukan w Polsce: konferencja prasowa:

Konferencja prasowa doktora Dukana w Polsce 12 i 13 września 2012 r. doktor Dukan odwiedził Polskę udzielając wywiadów i uczestnicząc w konferencji prasowej, na której opowiedział o swojej metodzie oraz o naszej platformie coachingowej DietaDukan.pl. Konferencja prasowa odbyła się z udziałem doktora Dukana, Dyrektora Generalnego: pana Philippe'a Gellmana, Dyrektora Sklepu: pana Philippe'a Mascarasa, pani Laury Zuili (odpowiedzialnej za kontakty PR), dziennikarzy, w tym pana Tomasza Raczka, który stosował dietę doktora Dukana i opowiedział o swoich zmaganiach ze zbędnymi kilogramami. Konferencję prowadziła Redaktor naczelna strony DietaDukan.pl, pani Renata Cabas.
Pan doktor opowiedział o czterech fazach swojej metody, jej światowym zasięgu oraz o problemach z otyłością, który jest obecnie globalnym problemem. Przedstawił również polską, oficjalną stronę coachingową DietaDukan.pl oferującą coaching dietetyczny, zalety spersonalizowanego podejścia do abonentów tej strony oraz kładł nacisk na to, że to jedyny taki portal oferujący indywidualne podejście do osoby odchudzającej się. Zdjęcia z konferencji prasowej można obejrzeć tutaj oraz na Facebooku naszej oficjalnej strony coachingowej, a wywiady z doktorem Dukanem są dostępne tutaj oraz na tej stronie. Są również na tej stronie YouTube.Więcej o ostatnio wydanej książce:


Ta „odrobinę przewrotna książka chwaląca kobiece krągłości, napisana przez doktora Pierre’a Dukana, dietetyka, autora bestsellera „Nie potrafię schudnąć” (…) doda siły i wiary, że można się oprzeć wszechobecnej presji odchudzania”. Książka jest dostępna, między innymi w znanych, polskich księgarniach internetowych. Można ją kupić tutaj .

Artykuły prasowe:


Oprócz książki polecamy ciekawy artykuł Emine Saner w Wysokich Obcasach Extra z tego miesiąca. Polecamy też inny artykuł Pani Joanny Sokolińskiej w Wysokich Obcasach na temat naszej diety. Można przeczytać go tutaj.

Inne ciekawe artykuły są dostępne na tej stronie oraz tutaj.

Zapraszamy również na na coaching doktora Dukana. Wystarczy się zarejestrować. Po zarejestrowaniu się na coaching, codziennie rano nasi klienci otrzymują swoje zalecenia. Wieczorem natomiast wystarczy wypełnić swoje sprawozdanie aby można było im przygotować zalecenia na następny dzień.

Ten codzienny, indywidualny i interaktywny program odchudzania online pozwoli na uzyskanie swojej Właściwej Wagi!