Dieta Dukana Regime Dukan (France) Dukan Diet (United Kingdom) Dukan Diet (USA) Dieta Dukan (España) Dieta Dukan (Italia) Dukan Dieet (Nederlands) Dukan Diaet (Deutschland) Dukan Dieta (Brasil) Диета Дюкан (Россия)

Pierre Dukan, dietetyk. Stała utrata wagi Pierre Dukan jest dietetykiem i od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w propagowaniu nawyków żywieniowych. Obecnie jest najbardziej poczytnym dietetykiem we Francji.

Pierre Dukan jest również autorem 19 książek o łącznym nakładzie 2,5 mln egzemplarzy oraz bestsellera „Nie potrafię schudnąć”, książki odnoszącej się bezpośrednio do jego metody odchudzania. Jest ona owocem trzydziestu lat badań i praktyki.

Metoda odchudzania znana na całym świecie

Dziś metoda Dukana stała się „Dietą Dukana”, została przetłumaczona na dziewięć języków i udostępniona w ponad dwudziestu krajach oraz w kulturach tak od siebie oddalonych, jak koreańska, rosyjska czy amerykańska. Wiele argumentów wskazuje na uniwersalność tej metody odchudzania, która promuje naturalne, wyszczuplające pożywienie. Jest ono przeciwwagą dla kierunku współczesnej kultury, w której ogrom dostępnych produktów żywnościowych prowadzi do problemów z nadwagą, z jakimi dziś się zmagamy.

Metoda odchudzania dopasowana do każdego pacjenta

Wśród najważniejszych dzieł Pierre'a Dukana znajduje się „Słownik dietetyki i żywienia” (po francusku), prawdziwa biblia wszystkich dietetyków oraz „Księga Mojej Wagi (po francusku), pierwsza w historii wydawniczej spersonalizowana książka tematyczna.

„Księga Mojej Wagi” była pierwszym krokiem Pierre'a Dukana do określenia zwrotu „osobowość wagi”. Dla każdego poszczególnego czytelnika, na bazie ankiety, przygotowanej z udziałem 32 lekarzy, opracowano jego własną książkę, by stworzyć jego spersonalizowaną metodę odchudzania. W rzeczywistości, im bardziej program odchudzania jest dostosowany pod pacjenta, tym bardziej wykorzystuje odpowiednie sposoby i dostosowane wyszczuplające produkty żywnościowe, i tym bardziej jest skuteczny, obniżając poczucie frustracji występujące w większości diet.

Poznanie osobowości wagi pacjenta pozwala odkryć dokładne przyczyny przybierania na wadze i umożliwia wykorzystanie tych informacji w celu skorygowania błędów żywieniowych oraz wyeliminowania złych nawyków i ryzykownych zachowań żywieniowych.

Codzienne prowadzenie pacjenta: Twój dietetyk towarzyszy Ci każdego dnia!

Obecnie za pomocą spersonalizowanej strony internetowej dietdukan.pl, Pierre Dukan rozwija spersonalizowaną metodę odchudzania na wyższym poziomie i nadaje jej nowy wymiar: codziennej opieki nad pacjentem.
Odkryj nową metodę i możliwości spersonalizowanego coachingu dietetycznego z Pierre'em Dukanem.

Szukasz sposobu, by szybko schudnąć? Zaufaj nam i bezpiecznie przestrzegaj diety odchudzającej, przygotowanej przez dietetyka Pierre'a Dukana. Ta dieta jest prawdziwym przewodnikiem żywieniowym, który pomoże Ci schudnąć bez wysiłku i utrzymać wagę. Znajdź właściwe rozwiązanie z Pierre'm Dukanem, Twoim dietetycznym coachem!