Dieta Dukana Regime Dukan (France) Dukan Diet (United Kingdom) Dukan Diet (USA) Dieta Dukan (España) Dieta Dukan (Italia) Dukan Dieet (Nederlands) Dukan Diaet (Deutschland) Dukan Dieta (Brasil) Диета Дюкан (Россия)

Narzędzia coachingu doktora Dukana


W pojęciu większości ludzi, dieta wyszczuplająca idzie w parze z wyrzeczeniami i frustracją. Aby tego uniknąć, chcieliśmy opracować metodę, która będzie zarówno skuteczna, jak i wystarczająco zróżnicowana. Twój coach dietetyczny będzie Cię na co dzień wspierał, ale dodatkowo stworzyliśmy Twoją przestrzeń osobistą, Twoje wirtualne mieszkanie. To narzędzie, proste i przyjemne w użyciu, będzie Ci towarzyszyć przez cały czas trwania diety odchudzającej.Coaching doktora Dukana


Porady dotyczące żywienia i sportu - pozbądź się wagi na stałe!

W kuchni znajdziesz 100 produktów żywnościowych, z których możesz korzystać "do woli", oraz ponad 750 zdrowych przepisów wyszczuplających. W siłowni otrzymasz wskazówki co do utraty wagi, możesz także obejrzeć film z ćwiczeniami ze specjalnym trenerem. Każde pomieszczenie będzie pomagało Ci kontrolować wszystkie parametry diety odchudzającej.

Pierre Dukan jest Twoim coachem podczas spersonalizowanej diety wyszczuplającej! Przeczytaj jego porady, by na trwałe pozbyć się wagi i zapoznaj się z przewodnikiem diety wyszczuplającej. Odwiedź forum dyskusyjne, by dowiedzieć się wszystkiego na temat tej szybkiej, skutecznej i wiarygodnej diety.